Oferta pracy

Staż w dziale HR

Prudential

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prudential

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych; zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy, umawianie spotkań z kandydatami, wstępna selekcja aplikacji oraz screeningi telefoniczne,

  • Wsparcie organizacji szkoleń, procesu performance management, badań zaangażowania i kultury organizacyjnej,

  • Wsparcie w obszarze administracji personalnej, m.in zakładanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych, kompletowanie i archiwizacja dokumentów związanych z działalnością Departamentu Personalnego,

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji,

  • Udział w wybranych projektach realizowanych przez nasz zespół - m.in. z zakresu employer brandingu, szkoleń, komunikacji wewnętrznej, eventów korporacyjnych.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem minimum 3 roku (mile widziane kierunki powiązane z obszarem HR: (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),

  • Interesujesz się HR’em i zależy Ci na rozwoju i zdobyciu doświadczenia w tym obszarze,

  • Bardzo dobrze znasz język angielski i nie boisz się nim posługiwać,

  • Współpraca z innymi sprawia Ci przyjemność,

  • Posiadasz energię do działania i inicjatywę,

  • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną,

  • Jesteś dyspozyjny/a minimum 20 godzin w tygodniu.

To oferujemy

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który chętnie wdroży Cię w tajniki HR, 😊

  • Możliwość poznania funkcjonowania całego Działu HR w branży ubezpieczeniowej,

  • Pracę w modelu hybrydowym (nasze biuro znajduje się tuż obok metra Wilanowska).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy