Staż w Dziale Human Resources

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

Rekrutacja zdalna

Viessmann Technika Grzewcza

Ul. Jaworzyńska 289

Legnica

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.
Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Jakie obowiązki są przewidziane:

  • wspieranie zespołu HR w zakresie prac koordynujących procesy rekrutacyjne: wstępny telefoniczny kontakt z kandydatami o pracę, umawianie i organizacja spotkań rekrutacyjnych
  • wspieranie zespołu HR w zakresie prac administracyjnych związanych z zatrudnianiem kandydatów, wystawianiem skierowań, kompletowaniem dokumentacji, weryfikacją dokumentów rekrutacyjnych
  • przejęcie procesu zamawiania benefitów pracowniczych
  • współuczestniczenie w spotkaniach teamu HR, dzięki temu nauczysz się pracy w agilowym, nowoczesnym środowisku pracy
  • ...i wiele innych wynikających ze specyfiki pracy w Dziale HR zadań

Zyskujesz:

  • ukończony staż będzie dla Ciebie szansą na karierę w obszarze HR w renomowanych organizacjach
  • poznasz techniki prowadzenia rozmów i rekrutacyjne sekrety
  • zapoznasz się z całym spektrum pracy Działu HR
  • otrzymasz referencje po zakończeniu stażu
  • dołączysz do teamu energetycznych i otwartych ludzi, którzy będą Cię wspierać na każdym polu działania
  • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie za swoją pracę
  • oraz przyjazną atmosferę :)

Oczekujemy:

  • studiów wyższych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (ukończonych lub na przedostatnim roku nauki)
  • wysokiej motywacji do pracy w Dziale HR
  • otwartości na ludzi, komunikatywności, współpracy w zespole
  • gotowości do poszerzania kompetencji
  • niezawodności
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2 będzie dodatkowym atutem

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Więcej informacji uzyskasz pod numerami telefonu: 76 87 68 110 lub 668 42 43 44

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy