Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Dziale Inżynierii Elektronik / Programista

Kimball ElectronicsO firmie

18,5 brutto / godz.

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • poznanie i realizowanie obowiązków Inżyniera Testów pod opieką doświadczonego mentora

  • uczestniczenie we wdrażaniu procesów testowania wyrobów elektronicznych dla klientów medycznych

Nasze wymagania

  • absolwent lub student 4-5 roku uczelni technicznych (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika)

  • dostępność na poziomie min. 4 dni w tygodniu

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość podstaw elektrotechniki i elektroniki(styczność z komponentami elektronicznymi i zasadami ich działania, podstawy programowania mikrokontrolerów)

  • styczność z wybranym językiem programowania (preferowany C++/C#) lub środowiskami NI (LabView,Teststand)

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr cyfrowy, oscyloskop)

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość Microsoft Excel w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • płatny roczny staż w Sekcji Inżynierii Procesu

  • pracę z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnym parkiem maszynowym

  • możliwość wymiany doświadczeń w gronie wysokiej klasy specjalistów

  • kulturę organizacyjną na wysokim poziomie i międzynarodowe środowisko pracy

  • dofinansowanie do dojazdów za pomocą komunikacji podmiejskiej

  • możliwość uczestniczenia w akcjach sportowych i charytatywnych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne