Staż w dziale Inżynieringu

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji Std cell

  • Modyfikacja dokumentacji PFD/PFMEA/PCP

  • Obliczanie i zdolności produkcyjnej linii i maszyn

  • Wsparcie działu inżynieryjnego przy optymalizacji procesu produkcyjnego (FTQ, OE, CT)

  • Wsparcie przy uruchamianiu nowych procesów

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem lub w trakcie studiowania na kierunku Mechatronika, Mechanika, Automatyka i robotyka, Elektrotechnika lub pochodnego

  • Chcesz rozpocząć swoją pierwszą pracę zawodową lub masz 0-1 letnie doświadczenie

  • Jesteś chłonny wiedzy i chcesz razem z nami brać udział w uruchomieniu produkcji nowych komponentów elektryfikacyjnych

  • Jesteś zainteresowany nauką pod okiem Inżynierów analizą i rozwiązywaniem problemów na maszynach produkcyjnych

  • Jesteś nastawiony na współpracę w zespole, otwarty na dyskusję i realizację nowych pomysłów

  • Dobrze się czujesz w międzynarodowym środowisku

  • Umiejętnością czytania rysunku technicznego,

  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,

  • Umiejętnością obsługi programów CAD,

To oferujemy

  • Płatny 6-miesięczny staż w Dziale Inżynieringu

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Możliwość przedłużenia współpracy i rozwój kariery zawodowej

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy

  • Elastyczne godziny pracy (start pracy między 7:00 a 9:00)

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników