Oferta pracy

Staż w dziale IT

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS Office

  • Oracle

  • LAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój systemu produkcyjnego

  • Wsparcie informatyczne biura i produkcji, współpraca z działem IT

  • Konfigurowanie urządzeń – skanery, drukarki

  • Rozwiązywanie problemów sieciowych, sprzętowych

  • Wsparcie przy tworzeniu skryptów przetwarzających dane z maszyn produkcyjnych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie techniczne

  • Podstawowa Znajomość zasad budowy sieci LAN

  • Podstawowa znajomość środowiska Linux/Unix/VMWare

  • Podstawowa znajomość wybranego języka programowania

  • Podstawowa znajomość baz danych (SQL, Oracle)

  • Znajomość MS Office

  • Komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość wykonania projektu w ramach praktyk

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.