Oferta pracy

Staż w dziale IT (zespół Software)

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w testowaniu oprogramowania komputerowego

  • Weryfikacja wymagań użytkowników z możliwościami systemów

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem

  • Wsparcie w sporządzaniu zamówień i wniosków inwestycyjnych na sprzęt IT

  • Wsparcie przy planowaniu przeglądów, konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów informatycznych

  • Motywacja do rozwoju w zakresie oprogramowania IT

  • J. angielski na poziomie B1 będzie dużym atutem

  • Dostępność 40 tygodniowo

To oferujemy

  • Roczny płatny staż w dziale IT bezpośrednio przy zakładzie produkcyjnym

  • Realne perspektywy zatrudnienia

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Dofinansowanie do posiłków w pracowniczej kantynie

  • Owoce dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji