Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Jakości - Laboratorium

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

    Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze Jakości (Laboratorium) zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    Staż w Dziale Jakości (Laboratorium)

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Zakres zadań:

    • Opracowanie dokumentacji modernizowanych stanowisk testowych w laboratorium,
    • Aktualizacja instrukcji stanowiskowych w laboratorium,
    • Obliczanie budżetów niepewności dla narzędzi i stanowisk pomiarowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Student lub absolwent; preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, automatyka,
    • Proaktywna postawa i rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w języku polskim i w języku angielskim,
    • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość zasad tworzenia schematów elektrycznych,
    • Zaangażowanie, dokładność i samodzielność w działaniu,
    • Umiejętność priorytetyzacji zadań, systematyczność, łatwość w rozwiązywaniu problemów,
    • Dostępność: w okresie wakacyjnym 5 dni w tygodniu, po wakacjach 2-3 dni w tygodniu (z możliwością pracy z domu).

    Oferujemy:

    • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie od 01.07 – 30.09.2018 oraz możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu,
    • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,
    • Pakiet szkoleń: ISO 9001, IATF 16949, zarządzanie projektami, podstawy Six Sigma, RCPS (rozwiązywanie problemów),
    • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,
    • Dofinansowanie do obiadów.

    Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    W tytule e-mail prosimy o dopisek Staż/Laboratorium/05/2018

    Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Metalowców 31, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.