Staż w Dziale Jakości - Laboratorium

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

    Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze Jakości (Laboratorium) zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    Staż w Dziale Jakości (Laboratorium)

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Zakres zadań:

    • Opracowanie dokumentacji modernizowanych stanowisk testowych w laboratorium,
    • Aktualizacja instrukcji stanowiskowych w laboratorium,
    • Obliczanie budżetów niepewności dla narzędzi i stanowisk pomiarowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Student lub absolwent; preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, automatyka,
    • Proaktywna postawa i rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w języku polskim i w języku angielskim,
    • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość zasad tworzenia schematów elektrycznych,
    • Zaangażowanie, dokładność i samodzielność w działaniu,
    • Umiejętność priorytetyzacji zadań, systematyczność, łatwość w rozwiązywaniu problemów,
    • Dostępność: w okresie wakacyjnym 5 dni w tygodniu, po wakacjach 2-3 dni w tygodniu (z możliwością pracy z domu).

    Oferujemy:

    • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie od 01.07 – 30.09.2018 oraz możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu,
    • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań,
    • Pakiet szkoleń: ISO 9001, IATF 16949, zarządzanie projektami, podstawy Six Sigma, RCPS (rozwiązywanie problemów),
    • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu,
    • Dofinansowanie do obiadów.

    Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    W tytule e-mail prosimy o dopisek Staż/Laboratorium/05/2018

    Więcej informacji na temat firmy na www.danfoss.pl

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Metalowców 31, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.