Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w dziale Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-06-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod wspólną marką TETA. Firma oferuje system TETA HR będący liderem na rynku HR oraz zorientowany na ludzi system TETA ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych.

    Obecnie do naszego biura poszukujemy stażysty/ki, który wesprze bieżącą pracę w dziale BPO.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja teczek pracowników zgodnie z wytycznymi
    • Wpinanie dokumentów do akt osobowych pracowników
    • Archiwizowanie akt osobowych
    • Wprowadzanie do aplikacji danych osobowych
    • Sporządzanie odpowiedzi na pisma komornicze zgodnie z przekazanymi wskazówkami
    • Weryfikacja danych rozliczonych z danymi źródłowymi
    • Wsparcie w sprawach operacyjnych (sekretariat/poczta)

    Wymagania:

    • Dostępność do pracy min. 30 godzin w tygodniu
    • Posiadanie statusu studenta
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Zainteresowanie tematyką kadrowo płacową
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Samodzielność, dokładność i systematyczność
    Oferujemy:
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia związanego z tematyką kadrowo-płacową
    • Współpracę na podstawie umowy zlecenia
    • Kartę multisport
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez UNIT4 Polska spółka z o.o.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie UNIT4 Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Powstańców Śląskich 7a. Pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych  osobowych  znajdują się pod linkiem: https://www.careers.unit4.com/privacy-policy

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.