Oferta pracy

Staż w dziale konstrukcyjnym

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów Świata.
Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.
Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie prostych rysunków w programie SolidWorks/DraftSight
  • tworzeniu rysunków na podstawie gotowego detalu
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie kształcenie
  • znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość programu SolidWorks/DraftSight
  • chęć rozwoju w dziedzinie projektowania

Oferujemy:

  • pełne szkolenie wdrożeniowe pod okiem opiekuna

  • Umowę
    o pracę
  • Możliwość
    rozwoju
    zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • Nastawienie na długoterminową współpracę
  • Udział
    w szkoleniach
  • Realizacja ciekawych projektów inżynieryjnych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50 43-330 Wilamowice (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50 43-330 Wilamowice danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy