Logo Pracuj.pl

Staż w dziale księgowości

MOWIO firmie

  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

MOWI

aleja Grunwaldzka 415

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie i księgowanie faktur,
  • Księgowanie otrzymanych płatności,
  • Weryfikacja dokumentów dostawy dla celów VAT,
  • Uzgadnianie sald,
  • Współpraca z innymi działami obsługiwanych spółek w ramach grupy MOWI,
  • Wspieranie zespołu w pozostałych zadaniach.

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki,
  • Łatwość w nawiązywaniu współpracy,
  • Pozytywne nastawienie i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Znajomość podstawowych zasad księgowości,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie w obszarze Excel,
  • Dostępność min. 30 godz./tyg. na min. 3 miesiące.

To oferujemy

  • Płatny staż na okres wakacyjny w w naszym Business Support Center,
  • Wdrożenie do nowej roli i wsparcie merytoryczne zespołu,
  • Zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia księgowego,
  • Okazję do budowania sieci wartościowych relacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji

1

Twoja decyzja

2

Wybór kandydatów

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Ponowne spotkanie

5

Witamy w naszym zespole!

Mowi Poland to część norweskiej firmy MOWI ASA.

Specjalizujemy się w przetwórstwie łososia i owoców morza. Międzynarodowy sukces zawdzięczamy bezkompromisowemu podejściu do jakości i świeżości naszych produktów. Mowi to lata doświadczenia i otwartość na nowe rozwiązania. To szacunek do oceanu i jego darów. Dzięki takiemu podejściu dziś jesteśmy światowym liderem przetwórstwa łososia, a nasze dania z owoców morza są pyszne i zdrowe.

W Polsce jesteśmy od kilku lat. Produkujemy w 9 zakładach w trzech lokalizacjach: Duninowie i Lęborku. Nasz zakład produkcyjny w Duninowie koło Ustki to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa ryb na świecie. To tu powstaje większość z prawie 200 000 ton produktów, które można kupić na 4 kontynentach. W Gdańsku zlokalizowane jest nasze Centrum Wsparcia Biznesowego oraz działy odpowiedzialne za sprzedaż, IT i marketing.

Bez ludzi nie byłoby Mowi, to proste. W Polsce zatrudniamy ponad 4000 osób, a aż 12 200 osób pracuje w Mowi w 25 krajach. Jesteśmy zespołem zdeterminowanych pasjonatów, chcemy zmieniać świat na lepsze, cenimy sobie zaufanie i dzielimy się doświadczeniem i pomysłami. Wszyscy, którzy myślą podobnie, znakomicie odnajdą się w Mowi. Dołącz do nas!

Staż w dziale księgowości, aleja Grunwaldzka 415, Oliwa, Gdańsk