Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w dziale księgowości

EUROFINS BUSINESS SERVICES POLAND Sp. z o.o.

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

Podczas odbywanego stażu w dziale należności lub zobowiązań będziesz odpowiedzialny za:

• wsparcie procesów księgowości

• wprowadzanie faktur i not korygujących do systemu księgowego,

• wystawianie faktur sprzedaży,

• księgowanie wyciągów bankowych,

• rozbieżności w płatnościach,

• korespondencja z klientami zagranicznymi,

• wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,

• monitorowanie i kontrola terminowego wpływu należności

• weryfikacja jakościowa poprawności danych

• przygotowywanie propozycji płatności

• wsparcie procesu rozliczania pozycji na kontach dostawców

• wsparcie zespołu w przygotowywaniu raportów i statystyk

• wsparcie zespołu w adresowaniu zapytań klienta i kluczowych kontrahentów

• współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy oraz innymi zespołami w ramach SSC

• wsparcie zespołu w innych zadaniach i projektach

Dla najlepszych możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.

Nasze wymagania

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie!

• jesteś studentem, bądź Twoje wykształcenie jest na poziomie średnim

• chcesz rozwijać się w obszarze finansów i księgowości

• masz już za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze, odbyłeś kursy bądź skończyłeś studia w obszarze finansów/księgowości

• masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel

• masz dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, szybko się uczysz, potrafisz się dobrze zorganizować i myśleć analitycznie?

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy (część z domu, część z biura)

  • Dogodna lokalizacja i nowoczesne warunki pracy

  • Możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • Pyszna kawa i herbata :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins jest światowym liderem w dziedzinie badań nad żywnością, środowiskiem i farmaceutykami. Ponadto, jest jedną z kluczowych firm wchodzących na rynek specjalistycznych badań diagnostycznych w Europie i USA. Firma działa w 50 krajach, posiadając ponad 900 laboratoriów na świecie i zatrudniając 55 000 pracowników łącznie we wszystkich lokalizacjach.

Podstawą naszej działalności są laboratoria, w których przeprowadzane są analizy w obszarze rolnictwa, produkcji, przetwórstwa żywności, ochrony środowiska oraz w sektorach powiązanych. Oferujemy także szeroką gamę usług analitycznych dla wielu branż usługowych i przemysłu.

W 2016 roku, w Katowicach utworzone zostało Group Service Center na poziomie którego ustalane są strategia, wizja i misja organizacji. W ramach naszej organizacji powstają zespoły z obszaru księgowości, globalnych zakupów strategicznych, grupowego raportowania i kontrolingu, analizy danych, rekrutacji i IT.

Przewiń do profilu firmy