Staż w Dziale Księgowości Technicznej (Ubezpieczeniowej)

Prudential

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prudential

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur wystawianych przez pośredników ubezpieczeniowych

  • Księgowanie faktur kosztowych z obszaru księgowości technicznej (ubezpieczeniowej)

  • Rejestracja dostawców w bazie

  • Przygotowanie płatności

  • Obsługa skrzynek mailowych z e-fakturami

  • Przygotowanie płatności wychodzących z systemu polisowego

  • Wsparcie zespołu księgowości technicznej (ubezpieczeniowej) w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ubezpieczenia, ekonomia lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość

  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

  • Sumienność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w zakresie księgowości technicznej (ubezpieczeniowej) i funkcjonowania organizacji od strony finansowej

  • Umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową, z możliwością przedłużenia pracy na stałe

  • Wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w ciekawych projektach

  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Dogodną lokalizację biura tuż przy metrze Wilanowska

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Prudential

Prudential jest częścią międzynarodowej grupy finansowej, na której czele stoi brytyjska spółka M&G plc. Wywodzimy się z Prudential założonego w Londynie już w 1848 r. Należymy do grona największych pod względem kapitalizacji rynkowej grup finansowych na świecie, zarządzamy aktywami o łącznej wartości 341 miliardów funtów. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, przygotowaliśmy unikalną ofertę produktową i rekrutacyjną. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy