Oferta pracy

Staż w dziale księgowości

TUI GroupO firmie

  • Wołoska 22A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

TUI Group

Wołoska 22A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • skanowanie faktur

  • archiwizowanie dokumentów

  • wystawianie faktur VAT marża

  • księgowanie faktur prowizyjnych

Nasze wymagania

  • jesteś w trakcie studiów na kierunku finanse/rachunkowość?

  • Twoja dyspozycyjność jest 5 dni w tygodniu?

  • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel?

  • jesteś dokładny/na, systematyczny/na i posiadasz dobrą organizację własnej pracy?

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole?

  • Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze księgowości,

  • możliwość nauki systemu SAP,

  • zdobycie wiedzy z zakresu funkcjonowania i struktury organizacyjnej międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

TUI Group

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy