Staż w Dziale Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Saturn, Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
    Lokalizacja: Warszawa

    O TUI POLAND:

    Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Dokładność, systematyczność i dobra organizacja własnej pracy,
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu – możliwość łączenia pracy z nauką.

    Zakres obowiązków:

    • Skanowanie i procesowanie faktur w systemie workflow,
    • Archiwizowanie dokumentów,
    • Kontakt z dostawcami,
    • Pomoc w bieżących obowiązkach zespołu.

    Oferujemy:

    • Płatny staż w strukturach międzynarodowego koncernu,
    • Zdobycie wiedzy z zakresu funkcjonowania i struktury organizacyjnej touroperatora,
    • Możliwość poznania specyfiki międzynarodowej organizacji i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
    • Możliwość łączenia pracy z nauką – elastyczne godziny pracy.
    Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
    Że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.