Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w dziale Księgowości

DeLaval Operations Sp. z o.o.O firmie

  • Robotnicza 72, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Robotnicza 72

Wrocław

Twój zakres obowiązków

W trakcie płatnego stażu, Stażysta/tka będzie wspierał/a operacje w Dział Księgowości m.in poprzez księgowanie dokumentów (dla rynku niemieckiego), kontakty z kontrahentami i organizowanie sprawnego obiegu dokumentów.

Na zakres obowiązków będą składać się:

• Księgowanie faktur

• Udzielanie odpowiedzi na zapytanie dostawców

• Pomoc w procesowaniu płatności

• Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji zwrotnej dla kontrahentów

• Współpraca z księgowymi z pozostałych obszarów

Nasze wymagania

  • Student / Studentka kierunków Ekonomicznych – preferujemy 4-5 rok studiów

  • Zainteresowanie / podstawowa wiedza z zakresu procesów księgowych

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność oraz gotowość do realizacji powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

To oferujemy

Oferujemy wsparcie profesjonalistów podczas płatnego stażu, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie z branży produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu oraz dobrą atmosferę w zespole prawdziwych pasjonatów. Staż pozwoli poznać jak funkcjonują procesy w międzynarodowym dziale księgowości oraz podjąć się samodzielnej realizacji zadań. Wsparcie doświadczonych Koleżanek i Kolegów z działu pomoże Ci „rozwinąć skrzydła” i ugruntować wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów.

Jesteśmy szwedzką firmą zajmującą się produkcją rozwiązań dedykowanych farmom mlecznym na całym świecie. Zaufało nam ponad milion klientów, którym dostarczamy zintegrowane rozwiązania tj. systemy udojowe, roboty do żywienia zwierząt, utrzymania farm w czystości oraz rozwiązania IT do zarządzania stadem. Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz serwis naszych maszyn i oprogramowania.

Nasz asortyment zapewnia wysoką wydajność pracy i dochodowość gospodarstwa oraz dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności dbając jednocześnie o dobrostan zwierząt. Jako firma zbudowana na innowacjach nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zwiększyć wydajność przy mniejszym nakładzie środków, dostarczając wiodący na świecie sprzęt i rozwiązania do udoju.

Dziś DeLaval ma około 4500 pasjonatów, działających na ponad 100 rynkach na całym świecie. DeLaval jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com.

Przewiń do profilu firmy