Oferta pracy

Staż w dziale księgowości

Carcoustics Poland Sp. z o.o.O firmie

Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Logistyczna 8

Wrocław

Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 1500 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz dziesięciu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ROZWIJAJ STALE NASZE PRODUKTY ORAZ
SIEBIE SAMEGO

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEJ PRZYSZŁOŚCI.

Oferta dla Studentów.

STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu ( krajowych i zagranicznych ),
  • nadzór nad obiegiem dokumentów zakupowych,
  • rozliczanie dostaw WNT, WDT, importu i eksportu,
  • dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych,
  • dekretacja i księgowanie innych dokumentów księgowych ( np. rezerwy, polecenia księgowania ),
  • rozliczanie delegacji służbowych,
  • sporządzanie rejestrów VAT ,
  • uzgadnianie sald, stanów magazynowych na zakończenie okresu,
  • sporządzanie analiz kosztowych , raportów na potrzeby controllingu, zarządu, centrali w Grupie, badani bilansu
  • korespondencja w języku niemieckim lub angielskim z kontrahentami, centralą w Leverkusen, itd.,
  • rozliczanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku,
  • kontakty z dostawcami w przypadku niezgodności w rozliczeniach,
  • udział w przygotowywaniu dokumentów dla celów kontroli , audytów wewnętrznych, urzędów itd.
  • udział w testach systemu SAP ( wdrożenie ),
  • przygotowywanie potwierdzeń sald z kontrahentami,
  • inne bieżące zadania związane z praca działu księgowości.

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać klikając Aplikuj teraz.

www.carcoustics.de

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy