Oferta pracy

Staż w dziale księgowości z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szyperska 14

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu zobowiązań,

  • Weryfikacja faktur w systemie OCR,

  • Księgowość należności AP - księgowanie faktur PO & Non-PO, faktur zbiorczych,

  • Analiza i zarządzanie monitami,

  • Komunikacja z kontrahentami biznesowymi,

  • Budowanie silnych, partnerskich relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1) – warunek konieczny,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Dyspozycyjność: min. 120 h miesięcznie,

  • Pierwsze doświadczenie w księgowości będzie zaletą,

  • Mile widziana znajomość Office Excel na poziomie min. dobrym,

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie): filologiczne/finanse/księgowość mile widziane,

  • Dokładność, koncentracja na szczegółach,

  • Dobra współpraca i otwarta komunikacja w pracy zespołowej,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy,

  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Orientacja na klienta,

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Poznaniu (okazjonalnie).

To oferujemy

  • Płatny staż wraz z umową zlecenie na rok z możliwością przedłużenia,

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku,

  • Niezbędne wsparcie i miłą atmosferę w dziale,

  • Możliwość uczestniczenia w darmowych zajęciach językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Przewiń do profilu firmy