Oferta pracy

Staż w dziale księgowości zobowiązań

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

Podczas odbywanego stażu w dziale zobowiązań będziesz:

• wspierać procesy księgowości zobowiązań:

- wprowadzanie faktur i not korygujących do systemu księgowego

- weryfikacja jakościowa poprawności danych

- przygotowywanie propozycji płatności

- wspieranie procesu rozliczania pozycji na kontach dostawców

• wspierać zespół w przygotowywaniu raportów i statystyk

• wspierać zespół w adresowaniu zapytań klienta i kluczowych kontrahentów

• współpracować z zagranicznymi oddziałami firmy

• wspierać zespół w innych zadań i projektach

Dla najlepszych możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.

Nasze wymagania

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie!

• jesteś studentem, bądź Twoje wykształcenie jest na poziomie średnim

• chcesz rozwijać się w obszarze finansów i księgowości

masz już za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze, odbyłeś kursy bądź skończyłeś studia w obszarze finansów/księgowości

• masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel

• masz dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, szybko się uczysz, potrafisz się dobrze zorganizować i myśleć analitycznie?

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy, w szczególności Shared Service Center

  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę w firmie

  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2019 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,56 mld euro proforma, zatrudniając około 47 000 pracowników w 900 laboratoriach w 50 krajach.

Przewiń do profilu firmy