Oferta pracy

Staż w dziale księgowości zobowiązań

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

Podczas odbywanego stażu w dziale zobowiązań będziesz:

• wspierać procesy księgowości zobowiązań:

- wprowadzanie faktur i not korygujących do systemu księgowego,

- weryfikacja jakościowa poprawności danych,

- przygotowywanie propozycji płatności,

- wspieranie procesu rozliczania pozycji na kontach dostawców,

• wspierać zespół w przygotowywaniu raportów i statystyk,

• wspierać zespół w adresowaniu zapytań klienta i kluczowych kontrahentów,

• współpracować z zagranicznymi oddziałami firmy,

• wspierać zespół w innych zadań i projektach.

Dla najlepszych możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu.

Nasze wymagania

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie!

• jesteś studentem, bądź Twoje wykształcenie jest na poziomie średnim

• chcesz rozwijać się w obszarze finansów i księgowości

masz już za sobą pierwsze doświadczenia w tym obszarze, odbyłeś kursy bądź skończyłeś studia w obszarze finansów/księgowości

• masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel

• masz dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, szybko się uczysz, potrafisz się dobrze zorganizować i myśleć analitycznie?

To oferujemy

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • SYSTEM KAFETERYJNY

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  • ROZWÓJ

  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

  • MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO PRACY

  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

  • KREATYWNE ŚRODOWISKO PRACY

  • MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA PROCESÓW I STANDARDÓW

Eurofins Scientific is an international life sciences company which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group believes it is the world leader in food, environment and pharmaceutical products testing and in agroscience CRO services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the key emerging players in specialty clinical diagnostic testing in Europe and the USA.

Group's key figures are approx. 4.56 billion Euros turnover, over 800 laboratories across 50 countries and about 50,000 staff.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy