Oferta pracy

Staż w dziale Księgowści

TUI Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

TUI Group

Wołoska 22A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych czarterowych w systemie SAP

  • Wystawianie faktur sprzedaży w systemie SAP

  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami

  • Bieżący monitoring i windykacja należności

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu minimum 35h tygodniowo – możliwość łączenia pracy z nauką

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Dokładność, systematyczność i dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • Możliwość dodobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej branży turystycznej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość pogodzenia studiów i pracy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Miejsce pracy: Centrala TUI w Warszawie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

TUI Group

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy