Oferta pracy

Staż w dziale księgowym AP z j. niemieckim i angielskim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szyperska 14

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja faktur,

  • Kontakt z dostawcami,

  • Pomoc w księgowaniu faktur,

  • Wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2) i angielskiego (min. B1) jako warunek konieczny,

  • Mile widziane studia ekonomiczne (w trakcie),

  • Dyspozycyjność 120h w miesiącu (warunek konieczny),

  • Sprawna obsługa komputera (w tym m.in. Excel, MS Teams),

  • Znajomość SAP jako atut,

  • Analityczne myślenie, dokładność, koncentracja na szczegółach,

  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Roczny staż z możliwością przedłużenia, na podstawie umowy zlecenia,

  • Możliwość pracy w trybie home Office,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym w SSC,

  • Kursy językowe finansowane przez firmę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Przewiń do profilu firmy