Oferta pracy

Staż w Dziale Łańcucha Dostaw

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

4 000 brutto / mies.

Unilever Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • W tej edycji oferujemy studentom III, IV, i V roku staż w takich działach jak Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw i Finanse.

Nasze wymagania

  • chcesz przekonać się jak naprawdę wygląda praca dla jednego z liderów branży FMCG,

  • posiadasz status studenta,

  • Twoja dyspozycyjność to 40h/tyg, uwzględniając elastyczny grafik i pracę zdalną (prawdopodobnie większość stażu będzie w formie zdalnej - na tę chwilę pracujemy w trybie ‘home office’ do odwołania),

  • szukasz ambitnych wyzwań i szybko się uczysz,

  • interesuje Cię branża FMCG,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (co zweryfikujemy w trakcie rekrutacji),

To oferujemy

  • 6-miesięczny staż (lipiec - grudzień 2021), dający możliwość realizacji ambitnego projektu dedykowanego specjalnie dla Ciebie,

  • umowę zlecenie,

  • 10 dni płatnego urlopu,

  • elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia studiów dziennych z pracą),

  • wynagrodzenie w wysokości ok. 4000 zł brutto/m-c,

  • służbowy laptop i telefon,

  • kartę Mulitisport,

  • atrakcyjne zniżki w sklepiku Unilevera – obecnie dostępnym online :)

Unilever Internship Programme to 6-miesięczny staż, który daje wyjątkową okazję poznania specyfiki pracy w dynamicznej branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony projekt. W trakcie trwania stażu, uczestnicy zdobywają doświadczenie, pracując u boku prawdziwych ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

  • I etap: Aplikuj, wypełniając formularz i załączając swoje CV do końca kwietnia.

  • II etap: Grywalizacja! Przejdź przez testy psychometryczne w postaci kilku prostych gier.

  • III etap: Wybrane osoby otrzymają zaproszenie do nagrania kilkuminutowego wideo, z odpowiedziami na 3 pytania w języku angielskim. (do 10 maja)

  • IV etap: Osoby, które najlepiej poradzą sobie z zadaniem z etapu III, zostaną zaproszone na wirtualny Assesment Center, dedykowany wybranej przez Ciebie ścieżce rozwoju, który potrwa ok 2-3 godziny.

  • IV etap: Oczekiwanie na decyzję – skontaktujemy się ze wszystkimi, którzy dotrą do etapu III, bez względu na wynik!