Oferta pracy

Staż w dziale Logistyki

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i kontrolowanie przebiegu procesów magazynowych,

  • nadzór nad właściwym oznakowaniem magazynu,

  • nadzór nad procesem inwentaryzacji,

  • nadzorowanie i weryfikacja przesyłek pod kątem opakowań, wag, wymiarów,

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu SAP,

  • nadzór nad pracą podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku Logistyka, Zarządzanie, Transport,

  • znajomość Pakietu MS Office a w szczególności MS Excel,

  • otwartość na wyzwania i umiejętność zaadaptowania się do często zmieniających się warunków,

  • pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze logistyki (praktyki, staże),

  • otwartość na pracę w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • doświadczenia w obsłudze systemu SAP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne