Oferta pracy

PEN/2019/09/SO

Staż w Dziale Logistyki

Alstom Konstal S.A. Oddział WarszawaO firmie

  • Techniczna 2, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Techniczna 2

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne w procesie planowania materiałów

  • Praca w systemie SAP w zakresie wprowadzania i weryfikacji danych

  • Pomoc w zespole tworzącym projekt nowego zaplecza logistycznego przeszłej linii produkcyjnej

  • Organizowanie i koordynacja transportu komponentów

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi MS Excel

  • J. angielski komunikatywny

  • Preferowani studenci lub absolwenci kierunków logistycznych/technicznych

To oferujemy

  • Możliwość odbycia ośmiomiesięcznego, płatnego stażu w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji

Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino

Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje