Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w dziale Marketingu McDonald’s

McDonald's

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

McDonald's

Marynarska 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowaliśmy dla Ciebie 9-miesięczny płatny staż w obszarze marketingu i mamy na to konkretny plan! Gwarantujemy, nie będziesz się nudzić i sporo się nauczysz.

  • Zaangażujesz się w bieżące zadania i poznasz różne obszary w dziale marketingu, który zajmuje się m.in. realizacją kampanii reklamowych, działaniami związanymi z promocją marki i rozwojem nowych produktów

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem/absolwentką lub studentem/studentką ostatniego roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich na kierunku: marketing, zarządzanie, socjologia (lub innym, zbliżonym do tematyki stażu).

  • Interesujesz się światem mediów, reklamy, trendów marketingowych, masz poczucie estetyki i analityczny umysł.

  • Posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna około 30 godzin tygodniowo. Godziny stażu ustalimy wspólnie. Codziennie zaczynamy pracę między 8:00 a 10:00, kończymy między 16:00 a 18:00.

  • Ciekawość, dokładność, przenikliwość, umiejętność budowania relacji i wytrwałość w dążeniu do celu to Twoje mocne strony.

To oferujemy

  • Chcesz budować swoje doświadczenie, a może dopiero zaczynasz i stawiasz pierwsze kroki zawodowe? Zapraszamy się do McDonald’s - gwarantujemy rozwój w dziale marketingu! Zapewniamy wsparcie opiekuna i zespołu ekspertów przez cały czas stażu.

  • Mamy naprawdę przyjemne biuro, w którym aromat pysznej kawy łączy się z pozytywną atmosferą codziennej współpracy.

  • Pracujemy w biznesowej części Warszawy. Jeśli jednak czasem wolisz zostać w domu, nie ma z tym problemu – działamy w modelu hybrydowym.

  • Lubisz nasze produkty? Jako stażysta/stażystka dostaniesz bonifikartę – kartę ze zniżkami do wszystkich restauracji McDonald’s w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu!

  • Wyślij swoje CV i napisz, z jakiego powodu chcesz dołączyć do zespołu Marketingu McDonald’s.

Jak przetwarzamy dane kandydatów do pracy? https://mcdonalds.pl/ochrona-prywatnosci

McDonald's

17 czerwca 1992 roku u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie otworzyliśmy pierwszą restaurację McDonald’s w Polsce. Tak rozpoczęła się historia, którą nadal tworzymy. Aktualnie w Polsce działa już ponad 500 restauracji McDonald’s a nasz zespół liczy ponad 30 tysięcy osób.

McDonald’s to nie tylko burgery. Robimy wszystko, aby zapewniać naszym gościom delicious feel-good moments. Tworzymy niezapomniane chwile i sprawiamy, że czują się naprawdę dobrze.

Definiuje nas rozwój, wdrażanie nowoczesnych technologii i cyfrowych rozwiązań, dbanie o jakość, atmosferę i włączające środowisko pracy. Budujemy kulturę doceniania, każdego dnia dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pracowników i gości.

Chodź, rozwijaj się. Z nami!

Przewiń do profilu firmy