Oferta pracy

Staż w dziale marketingu

Citroen Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 206

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza działań konkurencji w zakresie oferty modelowej i programów sprzedażowych,

  • Analiza sprzedaży pod kątem wersji modelowych i przygotowywanie prognoz,

  • Wprowadzanie danych o cenach i wyposażeniu pojazdów do systemów,

  • Drobne tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski,

  • Wsparcie w przygotowaniu prezentacji,

  • Audyt stron internetowych Citroen i Dealerów pod kątem aktualności i poprawności informacji,

  • Sprawdzanie materiałów przed ich publikacją, pod kątem poprawności językowej (j. polski).

Nasze wymagania

  • Status studenta- preferowane kierunki biznesowe, ekonomiczne czy marketingowe,

  • Gotowość do podjęcia rocznego stażu,

  • Zainteresowanie pracą z danymi i liczbami, dokładność,

  • Umiejętność samodzielnej pracy na podstawie otrzymanych instrukcji,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz dobre zdolności komunikacyjne,

  • Dobra znajomość programów Microsoft Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint,

  • Zdolność do pracy zdalnej i obecności w biurze - gdy jest to konieczne,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, zorientowanie na wyniki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

  • Możliwość rozwoju wielu umiejętności przydatnych w dalszej karierze zawodowej,

  • Poznanie mechanizmów funkcjonowania międzynarodowej korporacji, jej głównych procesów oraz różnorodnych procedur,

  • Pracę w godzinach uwzględniających dyspozycyjność, wynikającą z obowiązków studenckich,

  • Pracę w zgranym i efektywnym zespole, realizującym ambitne cele,

  • Przeważającą pracę zdalną.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników