Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Some people sacrifice a sense of purpose for career success.
    We think you can have both.

    To challenge. To change.
    Find a career with purpose
    at gsk.com/careers
    GSK to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Naszą misją jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Prowadzimy badania mające na celu poprawę jakości życia ludzkiego w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę. Polskim pacjentom dostarczamy łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia.

    Miejsce pracy: Warszawa
    180635

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie zespołu w działaniach marketingowych na markach zarządzanych lokalnie oraz globalnie
    • Tworzenie materiałów marketingowych
    • Wsparcie działań komunikacyjnych na poziomie aptek
    • Współpraca z różnymi funkcjami w ramach zespołów marketingu i sprzedaży
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem
    • Działania marketingowe w obszarze Digital marketing

    Oczekiwania:

    • Studenci IV/V roklu studiów (preferowane kierunki: marketing, komunikacja, psychologia, socjologia i pokrewne)
    • Dostępność czasowa 35 godzin w tygodniu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane wcześniejsze staże/praktyki w działach marketingu/agencjach reklamowych
    • Zainteresowanie obszarem Digital Marketingu
    • Umiejętność myślenia analitycznego
    • Dobra znajomość pakietu MS office
    • Umiejętność pracy zespołowej, współpracy z różnymi obszarami organizacji

    Oferujemy:

    • Możliwość poznania biznesu w wiodącej firmie w branży ochrony zdrowia na świecie
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności
    • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość dopasowania czasu pracy do planu zajęć
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość udziału w szkoleniach I podnoszenia swoich kompetencji
    • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
    • Umowę na okres 12 miesięcy
    Staż, niepełny etat 35 h/tydz, umowa zlecenie.
    Możesz aplikować na to stanowisko online, klikając przycisk "Wyślij aplikację".