Logo Pracuj.pl

Staż w Dziale Obsługi Klienta

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

20,00
brutto / godz.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poznasz od strony praktycznej proces rejestracji zamówień w systemie SAP
  • będziesz współpracować z Działem Logistyki przy rozłożeniu zapasów pomiędzy centrami dystrybucyjnymi
  • weźmiesz udział w przygotowywaniu raportów na potrzeby działu i klientów

Nasze wymagania

  • jesteś studentem III, IV lub V roku lub tegorocznym absolwentem
  • dobrze znasz MS Office
  • jesteś osobą sumienną, skrupulatną, komunikatywną i nastawioną na współpracę
  • jesteś dyspozycyjny min. 3 dni w tygodniu i chcesz podjąć staż na okres 3 miesięcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do wyżywienia

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.

Aktualne oferty pracodawcy
STDOK/2022

Staż w Dziale Obsługi Klienta, Poznań