Oferta pracy

Staż w dziale obsługi klienta Retail

CHEP

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna interakcją z klientami (email, telefon)

  • Wsparcie pracowników terenowych w obowiązkach administracyjnych;

  • Zarządzanie bazą danych oraz wspieraniem przepływu palet CHEP w systemach wewnętrznych

  • Wsparcie techniczne dla klientów działu Zarządzania Aktywami

  • Codzienny kontakt z innymi działami CHEP w Polsce i za granicą

Nasze wymagania

  • Znasz biegle język polski i angielski na poziomie minimum B2.

  • Jesteś dostępny/a minimum 30 godzin w tygodniu

  • Studiujesz finanse, logistykę lub pokrewne kierunki i szukasz stażu w dziale Zarządzania Aktywami

  • Masz analityczny i otwarty umysł, lubisz się uczyć i zadawać pytania,

  • Jesteś komunikatywny/-a i lubisz pracę w zespole,

  • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a i umiesz dobrze organizować swój czas pracy,

  • Skutecznie rozwiązujesz problemy i cechuje Cię proaktywność,

To oferujemy

  • Płatny 6-cio miesięczny staż

  • Dobry start w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań z możliwością pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw dla branż takich jak dobra konsumpcyjne, świeża żywność i produkcja

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w dziale logistyki i obsłudze klienta, ale jesteś zainteresowany postawieniem pierwszych kroków w swojej karierze zawodowej, pracując w międzynarodowym środowisku w jednej z największych na rynku firmy z branży Supply Chain - Aplikuj!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zrównoważonego łańcucha dostaw i współtworzyć go wspólnie z CHEP

Nie jest Ci obojętny los naszej planety i chcesz pomóc w zmniejszeniu oddziaływania łańcucha dostaw na środowisko,

Lubisz pracować w dynamicznym środowisku, ale nie boisz się też powtarzalnych zadań,

Chcesz nauczyć się pracy z systemami CRM oraz SAP oraz wykorzystać MS Office (szczególnie Excel) w codziennej pracy?

Lubisz pracę w zespole, ale nie boisz się odpowiedzialności za indywidualne zadania,

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę w praktyce?

CHEP

CHEP helps move more goods to more people, in more places than any other organization on earth via our 300 million pallets, crates and containers. We employ 11,000 people and operate in more than 55 countries. Through our pioneering and sustainable share-and-reuse business model, the world’s biggest brands trust us to help them transport their goods more efficiently, safely and with less environmental impact. What does that mean for you? You’ll join an international organization big enough to take you anywhere, and small enough to get you there sooner. You’ll help change how goods get to market and contribute to global sustainability. You’ll be empowered to bring your authentic self to work and be surrounded by diverse and driven professionals.

Przewiń do profilu firmy