Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Realizacji Zamówień

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

    Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, samodzielną, komunikatywną i chciałbyś spróbować pracy w środowisku międzynarodowym – to mamy dla Ciebie ciekawe wyzwanie! Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Realizacji Zamówień
    w międzynarodowej korporacji, z klientami zagranicznymi oraz działami współpracującymi
    w Europie, gdzie poznasz Sales Order Cycle; programy takie jak CRM i SAP gdzie samodzielnie będziesz realizować zamówienia od klientów.
    Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

    OBOWIĄZKI:

    • zapewnienie zgodności i zdolności reagowania na wymagania klientów poprzez:
      • wprowadzanie zamówień w systemie SAP oraz order management.
      • kontakt z klientem
      • zarządzanie poprawnym obiegiem dokumentacji
      • koordynowanie wewnętrzne procesów reklamacyjnych klienta
      • ustanowienie i utrzymanie prawidłowego przepływu komunikacji wewnętrznej pomiędzy wszystkimi działami zaangażowanymi w procesowanie zamówień (planowanie, sprzedaż, logistyka, jakość, marketing)

    WYMAGANIA:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • Komunikatywność, samodzielność
    • Spostrzegawczość, dbałość o szczegóły
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy z arkuszami kalkulacyjnymi w Excelu z dużą ilością danych

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju
    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj
    (w tytule maila: Staż w Dziale Realizacji Zamówień.)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje