Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Dziale Obsługi Klienta VG EMEA

Eaton TczewO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Czynne uczestnictwo w procesie wprowadzania zamówień do systemu.

  • Zbieranie oraz analizowanie danych.

  • Aktywne wspieranie specjalistów ds. obsługi klienta.

  • Kontrola zgodności danych w Oraclu– w celu zapewnienia terminowości wysyłek na czas do klientów.

  • Rozwój i utrzymanie relacji z klientami wewnętrznymi opartych na etycznym zachowaniu.

  • Aktywny udział w zespołach pracujących nad ciągłym doskonaleniem procesów i eliminacją błędów.

Nasze wymagania

  • Student studiów dziennych lub zaocznych II-go stopnia lub absolwent do 12 miesięcy od absolutorium.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra obsługa programu Excel.

  • Dostępność min 4 dni w tygodniu.

  • Preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, logistyka.

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość systemów MRP, MRPII, Lean Mfg.

To oferujemy

  • Płatny staż.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na okres 12 miesięcy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne