Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Wrocław

    Uwielbiasz kontakt z ludźmi a do tego dobrze posługujesz się językiem angielskim?

    Chciałbyś poznać standardy profesjonalnej obsługi klienta i interesują Cię badania opinii konsumentów?

    Jesteś ponadprzeciętnie zorganizowany, masz sporą dawkę energii do działania a praca w zespole sprawia Ci przyjemność?

    Szukamy właśnie Ciebie!

    Nasza obietnica:

    • Ciekawy, wartościowy staż w centrali firmy o globalnym zasięgu
    • Płatny staż na okres 3 miesięcy (ok. 40 godzin tygodniowo)
    • Unikalna kultura Bring fun to life oparta na otwartości i partnerskiej współpracy
    • Wsparcie doświadczonych pracowników
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

    Twoje zadania:

    • Wsparcie Działu Obsługi Klienta w codziennych obowiązkach
    • Obsługa zgłoszeń i zapytań od klientów marek AmRest
    • Zarządzanie bieżącą komunikacją i korespondencją z gośćmi restauracji i kawiarni
    • Obsługa klientów programów lojalnościowych (Starbucks oraz Pizza Hut)
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Współtworzenie comiesięcznego raportu opinii klientów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek dowolny)
    • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość programów MS Office
    • Kreatywność i łatwość formułowania wypowiedzi pisemnych, tzw. „lekkie pióro”
    • Otwartość i pozytywna energia
    • Samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • Umiejętność planowania i organizowania pracy

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)