Oferta pracy

Staż w Dziale Ochrony Środowiska i Laboratorium

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

Jadzi Andrzejewskiej 5

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań wynikających z przepisów prawa, posiadanych decyzji i procedur obowiązujących w Spółce

  • Wykonywanie sprawozdawczości środowiskowej,

  • Analizowanie projektów i obowiązujących aktów prawnych pod kątem ich wpływu na Spółkę oraz wydawanie opinii w tym zakresie,

  • Ocena i nadzorowanie sprawności systemu monitoringu ciągłego oraz zgłaszanie nieprawidłowości w jego działaniu,

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,

  • Przygotowanie kampanii środowiskowych,

  • Współpraca we wdrażaniu działań związanych z utrzymaniem i rozwijaniem bioróżnorodności na terenie Spółki,

  • Udział w bieżących pracach Działu.

Nasze wymagania

  • Status studenta ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska),

  • Dyspozycyjność 100 h miesięcznie (średnio 25h w tygodniu),

  • Znajomość pakietu MS Office, narzędzi Google,

  • Znajomość przepisów prawa środowiskowego (Ustawa prawo ochrony środowiska, Prawo wodne, Ustawa o odpadach wraz aktami wykonawczymi, mile widziana znajomość prawa unijnego) oraz umiejętność ich interpretacji i wyciągania właściwych wniosków,

  • Wiedza ogólna z zakresu stosowanych instalacji ograniczających emisję zanieczyszczeń do środowiska,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się nowych zagadnień i ich wdrażania,

  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,

  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy działu,

  • Google jako środowisko pracy wraz z niezbędnymi narzędziami,

  • Wsparcie członków zespołu oraz dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje kompetencje z zakresu działań związanych z utrzymaniem bioróżnorodności i sprawozdawczości środowiskowej? Zapraszamy do aplikowania studentów ostatniego roku studiów, którzy cechują się dokładnością, odpowiedzialnością i umiejętnością analitycznego myślenia. Oferujemy płatny staż w Dziale Ochrony Środowiska. Już teraz zacznij karierę w firmie, której misją jest troska o planetę i odnawianie zasobów świata!