Staż w dziale organizacji eventów

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.06.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 11.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProAktyw

    Lubisz wyzwania? Masz głowę pełną pomysłów? Kręci Cię świat eventów? To doskonale! Szukamy osoby, która będzie wspierała Nasz Zespół w biurze i w terenie. Zaczynasz od stażu, ale jeśli twój pęd do nauki i kreatywność powali na kolana nas i naszych Klientów to nie wykluczone, że zostaniesz z nami na dłużej.

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Opis stanowiska:
    • przygotowywanie oferta dla Klientów,
    • tworzenie własnych kreacji eventowych,
    • realizacja i koordynacja eventów w terenie
    • wsparcie pracy biura i pozostałych współpracowników podczas aktualnych projektów,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami, partnerami i uczestnikami organizowanych wydarzeń,
    • współpraca z podwykonawcami,

    Wymagania:

    • entuzjazm i chęć rozwoju w branży eventowej,
    • zaangażowanie i gotowość do podejmowania zadań,
    • dyspozycyjność i elastyczność,
    • samodzielność w działaniu, która będzie rosła wraz z nabywamy doświadczeniem

    Oferujemy staż z możliwością zatrudnienia po jego ukończeniu.

    Oferta skierowana jest również do studentów, którzy mają chęć oraz realną możliwość połączenia pracy ze studiami.

    Aplikuj! Nic nie tracisz... a kto wie - może to będzie Twoja wymarzona praca?:)

    Czekamy na Twoje CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ProAktyw z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.