Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Personalnym

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na

    OBOWIĄZKI:

    • Koordynacja programu staży i praktyk od strony rekrutacji i administracji oraz opieka nad stażystami i praktykantami
    • Wsparcie w rekrutacjach
    • Pomoc przy realizacji  planów szkoleniowych
    • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych w dziale
    • Udział w projektach HR

    WYMAGANIA:

    • Absolwent lub student ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, prawo, administracja, ekonomia)
    • Dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza Power Point i Excel)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość prawa pracy mile widziana
    • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym (np. praktyki) będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    * Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.