Oferta pracy

Staż w Dziale Planowania Produkcji

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Aleksandrowska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie nowych zleceń w zestawieniach Excel;

  • podstawowa obsługa systemu ERP;

  • wykonywanie papierowej i/lub elektronicznej wersji dokumentacji dla potrzeb produkcji;

  • zarządzanie i archiwizacja dokumentacji oraz próbek opakowań.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne (studenci ostatniego roku studiów);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość obsługi programu Excel;

  • dokładność i precyzja w działaniu;

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • płatny staż;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym;

  • przyjazna atmosfera pracy.

  • Benefity

  • owoce