Oferta pracy

Staż w Dziale Podatkowym

JTI Polska sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentów źródłowych

  • przygotowywanie wstępnych kalkulacji podatkowych

  • pisanie krótkich pism procesowych

  • przygotowywanie danych oraz dokumentów dla organów podatkowych

  • analiza oraz podsumowywanie danych finansowo-księgowych, informacji z różnych źródeł, ustalanie stanu faktycznego

  • analiza przepisów podatkowych oraz orzecznictwa podatkowego (tzw. research)

  • wsparcie zespołu w innych bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki

  • dobrze znasz MS Excel oraz pozostałe aplikacje z pakietu MS Office

  • tak jak my - interesujesz się finansami i rachunkowością

  • możesz pracować w wymiarze minimum 30h tygodniowo

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

  • jesteś komunikatywny/-a, umiesz pracować w zespole i jesteś otwarty/-a na poznawanie nowych technologii

  • jesteś dokładny/-a i umiesz określać priorytety

To oferujemy

  • płatny, sześciomiesięczny staż z możliwością przedłużenia

  • przede wszystkim konkrety: już podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego przyszłego przełożonego, który opowie Ci, czym dokładnie będziesz się zajmował/-a podczas stażu i z kim będziesz pracować

  • elastyczny czas pracy z możliwością dopasowania swoich zajęć

  • możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych i odpowiedzialnych projektów

  • pracę w otwartej atmosferze: w nowoczesnym biurze w zgranym zespole ludzi, którzy się lubią i świętują wspólnie różne, nietypowe okazje

  • konkursy z nagrodami dedykowane stażystom

  • szkolenia w zakresie kompetencji miękkich i twardych

  • dostęp do różnicowanej bazy możliwości rozwojowych

  • wspólne integracje ze stażystami z innych obszarów biznesowy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 44 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Winston, Camel, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 3 500 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 13 lat należymy do grona Top Employers Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Przewiń do profilu firmy