Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Staż w Dziale Procesów i Metod

Valeo Lighting SystemsO firmie

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej - tworzenie instrukcji pracy;

  • Wsparcie techniczne i dokumentacyjne w utrzymaniu, uruchamianiu i ustawianiu maszyn/urządzeń;

  • Uczestnictwo we wszystkich bieżących zadaniach działu;

  • Współudział w optymalizacji procesów produkcyjnych;

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów, transferów oraz nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Student studiów inżynierskich (konieczne jest posiadanie statusu studenta);;

  • Preferowane kierunki: automatyka, mechanika, budowa maszyn;

  • Mile widziane ukończone technikum;

  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Dobra znajomość MS Office;

  • Duża motywacja, chęć do pracy i zaangażowanie.

Valeo Lighting Systems

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży Automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Valeo Lightnig Systems

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy