Staż w Dziale Produkcji

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Aleja Katowicka 66

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary czasów pracy,

  • Pomiary czasów cykli operacyjnych,

  • Udział w działaniach optymalizujących proces produkcji,

  • Wsparcie w zakresie zbierania danych do analizy przyczyn problemów procesowych,

  • Wsparcie w zakresie standardów dokumentacji procesowej,

  • Codziennie wsparcie kierowników produkcji w przygotowaniu raportów oraz analiz

Nasze wymagania

  • Student ostatniego roku/ absolwent studiów technicznych. Preferowany kierunek: zarządzenie produkcją lub pokrewne,

  • Dostępność 5 dni w tygodniu (elastyczne godziny pracy),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Sumienność i wysoka motywacja do pracy,

  • Znajomość MS Office,

  • Mile widziana znajomość programów SAP/AOS.

To oferujemy

  • Możliwość odbycia płatnego 8-miesięcznego stażu,

  • Zdobycie cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowym,

  • Elastyczne godziny pracy.

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

Przewiń do profilu firmy