Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Produkcji

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

    OBOWIĄZKI:

    • aktualizacja dokumentacji na obszarze produkcyjnym
    • przeliczanie oraz analiza wskaźników produkcyjnych
    • reorganizacja i wizualizacja stanowisk peryferyjnych
    • kontrola, usprawnianie 5S na obszarze produkcyjnym
    • optymalizacja zadań i zakresu obowiązków na stanowisku pracownika przygotowania narzędzi procesowych
    • udział w projektach związanych z przezbrojeniem maszyn na linii produkcyjnej, zbieranie i analiza danych
    • analiza czasu pracy maszyn i ich największych strat

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych
    • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • dobra znajomość MS Power Point
    • umiejętność dobrej organizacji pracy
    • umiejętność analitycznego myślenia

    OFERUJEMY
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    * Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.