Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Produkcji

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

    OBOWIĄZKI:

    • aktualizacja dokumentacji na obszarze produkcyjnym
    • przeliczanie oraz analiza wskaźników produkcyjnych
    • reorganizacja i wizualizacja stanowisk peryferyjnych
    • kontrola, usprawnianie 5S na obszarze produkcyjnym
    • optymalizacja zadań i zakresu obowiązków na stanowisku pracownika przygotowania narzędzi procesowych
    • udział w projektach związanych z przezbrojeniem maszyn na linii produkcyjnej, zbieranie i analiza danych
    • analiza czasu pracy maszyn i ich największych strat

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych
    • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
    • bardzo dobra znajomość MS Excel
    • dobra znajomość MS Power Point
    • umiejętność dobrej organizacji pracy
    • umiejętność analitycznego myślenia

    OFERUJEMY
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    * Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.