Oferta pracy

Staż w dziale Produkcji

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów produkcyjnych.

  • Zbieranie danych dla inżynierów.

  • Wsparcie inżynierów w codziennych obowiązkach.

  • Współpraca z działami procesu, jakości oraz utrzymania ruchu.

  • Wdrażanie się w metodologię rozwiązywania problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Sumienność i skrupulatność.

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

  • Gotowość do kontynuacji współpracy po 3 lub 6 miesiącach stażu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia na 3 lub 6 miesięcy, następnie możliwość kontynuacji zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na 2 lata wraz z pakietem benefitów.

  • Wynagrodzenie: 20 zł netto/h.

  • Szkolenia.

  • Rozwój osobisty w rozwijającej się firmie.

  • Dofinansowanie do posiłków (kuchnia polska i koreańska).

  • Pracę w miłym, entuzjastycznym zespole.

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy