Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Staż dla Studenta Inżynierii Mechanicznej

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Działu w procesie zarządzania portfelem projektów inwestycyjnych instalacji u klientów

  • Wspomaganie Działu w bieżących działaniach w zakresie obsługi inwestycji

  • Pomoc w planowaniu i realizacja zamówień urządzeń i materiałów do realizacji inwestycji

  • Przygotowanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Absolwent studiów lub status studenta ostatnich 2 lat studiów (profil inżynierski mechaniczny lub inżynierii środowiska)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel lub Google Sheet,

  • Dobra znajomość CAD,

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • Dostępność min. 25h w tygodniu (preferowany pełen etat).

To oferujemy

  • Płatny staż na okres 6 miesięcy (umowa zlecenie),

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów,

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowej organizacji.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy