Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale R&D – modelowanie 3D

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING CABLE SYSTEMS jest światowym liderem w produkcji światłowodów i podzespołów dla przemysłu telekomunikacyjnego. CCS jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 25.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja:
Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Stryków

Wymagania:

  • Student IV, V roku lub absolwent studiów technicznych (preferowany wydział mechaniczny)
  • Dobra znajomość jęz. Angielskiego
  • Znajomość aplikacji CAD 3D (preferowane Creo), fakultatywnie: ProEngineer
  • Bardzo dobra znajomość zasad sporządzania rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień z zakresu optoelektroniki światłowodowej i/lub mechaniki mile widziana
  • Samodzielność

Zakres obowiązków:

  • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania telekomunikacyjne
  • Modelowanie w 3D
  • Konstruowanie/ modyfikacja/ testowanie nowych produktów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z inżynierami produkcji w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Elastyczny czas pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju

Prosimy o aplikowanie
klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem
(w tytule maila: Staż R&D)

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

* Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się