Ta oferta pracy jest nieaktualna od 502 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w dziale R&D

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING CABLE SYSTEMS jest światowym liderem w produkcji światłowodów i podzespołów dla przemysłu telekomunikacyjnego. CCS jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 25.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja:
    Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
    Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:
    STAŻ W DZIALE R&D
    Miejsce pracy: Stryków

    Wymagania:

    • Student IV, V roku lub absolwent studiów technicznych, preferowane:
      • Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
      • Wydział Mechaniczny
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość zasad sporządzania rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi programu ProEngineer
    • Znajomość zagadnień z zakresu optoelektroniki światłowodowej i/lub mechaniki mile widziana
    • Samodzielność

    Zakres obowiązków:

    • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania telekomunikacyjne
    • Konstruowanie/ modyfikacja/ testowanie nowych produktów
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
    • Ścisła współpraca z inżynierami produkcji w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego
    • Współpraca z poddostawcami
    • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwości osobistego rozwoju

    Prosimy o aplikowanie
    klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem
    (w tytule maila: Staż R&D)

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    * Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.