Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale R&D

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

    OBOWIĄZKI:

    • Projektowanie nowych produktów
    • Opracowanie prototypów
    • Realizacja i prezentowanie własnych pomysłów
    • Ścisła współpraca z inżynierami produkcji w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego
    • Wsparcie w bieżących pracach działu R&D

    WYMAGANIA:

    • Student IV, V roku lub absolwent studiów technicznych (preferowany wydział mechaniczny)
    • Samodzielność
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Praktyczna znajomość zasad sporządzania rysunku technicznego
    • Praktyczna znajomość jednego z wiodących na rynku systemów CAD

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowych grupach projektowych
    • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
    • Fantastyczną atmosferę w pracy

    Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

    * Zakład jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.