Oferta pracy

Staż w Dziale R&D

Connectmedica Sp. z o.o.O firmie

Connectmedica Sp. z o.o.

Mokotów Nova

Warszawa

Jesteśmy polsko - amerykańską firmą pomagającą branży farmaceutycznej dostarczyć najlepszy Customer Experience (CX), dzięki innowacyjnym rozwiązaniom digital sales. Jako agencja reklamowo-marketingowa realizujemy projekty digitalowe dla klientów z branży farmaceutycznej. Od kilku lat tworzymy również autorskie produkty i innowacyjne rozwiązania - są to nowoczesne aplikacje wspierające działania marketingowe dedykowane na rynek polski i globalny.
Tworzymy fajny team i fajne technologie a wśród naszych klientów znalazły się korporacje z listy Fortune500 z ponad 20 krajów świata. Jaki jest nasz cel? Odniesienie globalnego sukcesu w segmencie oprogramowania dla firm.
Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Jesteś studentem? Zapraszamy Cię do odbycia stażu w naszej firmie.
Oferujemy Ci unikalny start w karierze zawodowej i zdobycie doświadczenia przy tworzeniu innowacyjnego produktu Highp. Nie masz za dużego doświadczenia? Wystarczy podstawowa wiedza IT, chęć rozwoju, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • W zależności jaką ścieżkę rozwoju wybierzesz:
    1) weźmiesz czynny udział w świadczeniu pomocy technicznej osobom, które korzystają na co dzień z naszej platformy Highp
    2) będziesz pomagać przy zarządzaniu projektami software development
  • Będziesz tworzył dokumentację techniczną
  • Zostaniesz włączony w proces testowania aplikacji (web/mobile)
  • Będziesz zaangażowany przy assessments
  • Wesprzesz proces szkolenia użytkowników

Od optymalnego kandydata oczekujemy…

  • Statusu studenta w trakcie studiów licencjackich lub magisterskich na kierunkach: informatyka lub zarządzanie projektami
  • Dostępności min. 24 godziny w tygodniu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności manualnego testowania
  • Gotowości do rozwiązywania problemów
  • Łatwości w komunikacji
  • Chęci tworzenia dokumentacji
  • Gotowości do prowadzenia szkoleń
  • Optymizmu oraz poczucia humoru

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Doświadczenie niekomercyjne lub komercyjne w branży IT w software development
  • Podstawy programowania aplikacji (web/mobile)
  • Umiejętność tworzenia prostych zapytań bazodanowych SQL (PostgreSQL/MySQL)

Aby móc wykonywać zadania efektywnie…

  • Oferujemy płatny staż (1.000 zł netto miesięcznie) w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Od pierwszego dnia otrzymasz wsparcie i opiekę Mentorską doświadczonego Menedżera
  • Będziesz współpracować z ekspertami w swojej dziedzinie, którzy są nastawieni na wspólne osiąganie celów
  • Udostępnimy Ci wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Po ukończeniu praktyk, wystawimy Ci referencje lub zaoferujemy pracę w naszym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne