Oferta pracy

Staż w dziale rekrutacji

Antal

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Antal

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Search, identyfikacja i kontakt z dopasowanymi do rekrutacji kandydatami

  • Budowanie sieci kontaktów i wykorzystywanie jej do promowania stanowisk i pozyskiwania kandydatów

  • Prowadzenie procesu rekrutacyjnego od momentu utworzenia ogłoszenia, aż po rekomendację kandydata

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w dziale HR/ obsłudze klienta/ branży handlowej

  • Ukończony (lub w trakcie) kierunek techniczny, bądź inżynierski

To oferujemy

  • Płatny staż w jednej z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce

  • Atrakcyjny system premiowy już na stażu!

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Naukę przez praktykę od pierwszych dni pracy

  • Możliwość kontynuacji współpracy i awansu na stanowisko researchera lub młodszego konsultanta

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne, na których świętujemy wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Antal

Antal is a leader in executive recruitment and HR consulting services. The brand is present in 35 countries and has been operating in Poland since 1996. Antal International offices in Warsaw, Wrocław, Cracow, Poznań and Gdańsk conduct projects across Poland and abroad for biggest global corporations and local businesses operating in all sectors of the economy.

Przewiń do profilu firmy