Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Dziale Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Wsparcie procesu rekrutacji nowych pracowników, w tym:
       - zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy
       - umawianie spotkań z kandydatami,
       - wstępna selekcja aplikacji
       - aktualizacja bazy CV
       - prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
    • Prowadzenie działań direct search oraz poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
    • Współpraca z firmami doradztwa personalnego oraz instytucjami zewnętrznymi
    • Wsparcie w działaniach związanych z kreowaniem wizerunku pracodawcy, w tym koordynacja uczestnictwa firmy w targach pracy
    • Udział w wybranych projektach realizowanych przez Dział HR, m.in. z zakresu komunikacji wewnętrznej, szkoleń, oboardingu, działań CSR.
    • Przygotowanie raportów, analiz oraz prezentacji na potrzeby działu
    • Wsparcie w opracowaniu procedur oraz instrukcji z procesów mieszczących się w ramach HR

    • Jesteś studentem minimum 3 roku lub absolwentem wyższej uczelni
      (mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, nauki humanistyczne)
    • Jesteś otwarty/a na naukę i zdobycie doświadczenia zarówno
      w obszarze „miękkiego” HR-u,
    • Znasz dobrze pakiet MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Łatwo nawiązujesz kontakty,
    • Posiadasz energię do działania i inicjatywę,
    • Znasz dobrze język angielski i nie boisz się nim posługiwać
    • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną
    • Nie boisz się wyzwań
    • Jesteś dyspozyjny/a minimum 4 dni w tygodniu

    Mamy dla Ciebie:

    • Płatny staż na podstawie umowy zlecenia
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
    • Możliwość poznania funkcjonowania Działu HR w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach
    • Dogodną lokalizację biura obok metra Wilanowska