Oferta pracy

Staż w Dziale Techniczym

Alstom Konstal S.A. Oddział Warszawa

Kozia Górka 9

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie biurowe, przygotowanie dokumentów, pism

  • Praca przy tworzeniu procesów zgodnych z normami jakościowymi

  • Wsparcie przy modyfikowaniu dokumentacji technicznej w nawiązaniu do przeprowadzanych usprawnień oraz aktualizacja instrukcji

  • Tworzenie oraz analiza bazy danych części zapasowych

  • Praca przy optymalizacji procesów przeglądowych, tworzenie i aktualizacja standardów, wsparcie w koordynowaniu działań z zakresu Lean management

  • Ścisła współpraca z działem technicznym

  • Drobne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: transport kolejowy, mechanika, mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka bądź pokrewne)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Mile widziana umiejętność analizowania schematów elektrycznych oraz pneumatycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • Możliwość odbycia płatnego 8-miesięcznego stażu w międzynarodowym środowisku pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz wiedzy w zakresie utrzymania pojazdów szynowych

  • Przyjazną atmosferę

ALSTOM – zatrudniając 34 500 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM w Polsce

Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji

Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino

Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Przewiń do profilu firmy