Logo Pracuj.pl

Staż w Dziale Technologicznym Maszyn Wirujących i Mechaniki

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Płock, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

PKN ORLEN S.A.

Chemików 7

Płock

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie zakresów remontowych oraz nadzór nad pracami remontowymi maszyn
  • Opracowywanie dokumentacji remontowej i poremontowej nadzorowanych maszyn
  • Udział w pracach inwestycyjnych w zakresie maszyn krytycznych dla nowych instalacji
  • Uczestnictwo w postępowaniach zakupowych części zamiennych - przygotowywanie dokumentacji technicznej do zakupu oraz opiniowanie otrzymanych ofert technicznych
  • Udział w tworzeniu i modyfikacji grafik w systemie PI dla nadzorowanych maszyn

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów technicznych; preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, energetyka
  • Masz wiedzę z zakresu budowy maszyn energetycznych i metrologii warsztatowej
  • Posiadasz umiejętność projektowania w systemie CAD oraz znasz program Solid Edge
  • Posiadasz biegłą znajomość podstawowych programów pakietu MS Office
  • Znasz dobrze język angielski
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Proaktywnie poszukujesz rozwiązań
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego. Zadanie stanowi obowiązkowy element procesu rekrutacyjnego. W celu pobrania zadania rekrutacyjnego, wklej poniższy link do przeglądarki:

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy
  • 6 - miesięczny płatny staż
  • Elastyczny tryb pracy
  • Szkolenie merytoryczne i rozwój kompetencji miękkich
  • Praca w zawodzie
  • Odpowiedzialność za projekt/zadanie

Benefity

  • Możliwość rozwoju
  • Wsparcie merytoryczne opiekuna
  • Doświadczenie i wiedza ekspercka
  • Program Ambasadorski
  • Udział w innowacyjnych projektach

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: KRR04039

Staż w Dziale Technologicznym Maszyn Wirujących i Mechaniki, Chemików 7, Płock